Οπως σας ενημερώσαμε,τις Κυριακές 14-21-28 Δεκεμβρίου,ο Φαρμακευτικός Σύλλογος Ευβοίας,δεν συμμετέχει στο εορταστικό ωράριο των εμπορκών καταστημάτων.Θα παραμείνουν ανοιχτά μόνο τα εφημερεύοντα φαρμακεία.ΠΡΟΣΟΧΗ θα γίνουν ελέγχοι.
ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΩΡΑΡΙΟ
![](/images/fse_article.jpg)
Οπως σας ενημερώσαμε,τις Κυριακές 14-21-28 Δεκεμβρίου,ο Φαρμακευτικός Σύλλογος Ευβοίας,δεν συμμετέχει στο εορταστικό ωράριο των εμπορκών καταστημάτων.Θα παραμείνουν ανοιχτά μόνο τα εφημερεύοντα φαρμακεία.ΠΡΟΣΟΧΗ θα γίνουν ελέγχοι.